Český pointer a setter klub
Home Kontakty Tisk
 

Národní výstava Mladá Boleslav, 18. 7.

rozhodčí: Ing. Václav Vlasák

 

Psi:
mezitřída
Atyla Warrior Mahagony Paw V
maj: Kšírová Romana 26.12.2007
Kapitální pes sytě zbarvený, temperamentní povaha, v postoji a v pohybu bez hrubých vad, povaha výborná.
Dostavil se pozdě k posuzování.
-----
Monty od Rakovnické brány V1, CAC, Národní vítěz
maj: Janus Vít 9.2.2008
Kapitální pes, samčí pohlavní výraz, povaha temperamentní, výška 67 cm, osrstění standardní, nádherná hlava, správná spodní i horní linie, správné zaúhlení hrudních i pánevních končetin, dobrá mechanika pohybu, osvalení odpovídá stáří jedince.

tř. otevřená
Egir z Křenovic V1
maj: Šimůnek Zdeněk 17.12.2006
Sytě zbarvený pes, temperamentní povahy, ve výstavní kondici, typická hlava, měkčí hřbet, mírně strmější postoj pánevních končetin, správná spodní linie i zaúhlení hrudních končetin , výška 68 cm, osrstění standardní.

Feny:
tř. mladých
Airin od Rakovské tůně VD2
maj: Vávra Miloš 2.5.2008
14měsíční fena s horší prezentacím, výška 60 cm, chrup úplný, skus nůžkový, osrstění standardní, typická hlava, správná horní i spodní linie, dobré zaúhlení končetin, fena nepůsobí jistým dojmem.
----
Carolina od Velkého dubu V1, CAJC
maj: Rabiňáková Lenka 3.5.2008
Fena středně silné kostry, s dobrou prezentací, výška 61 cm, typická hlava, správná horní i dolní linie, správné zaúhlení končetin.
----
English Tea Time z Arislandu VD3
maj: Skácel Petr 8.2.2008
Fena středně silné kostry, standardní osrstění, na svůj věk by mohla být lépe osvalená, typická hlava, správná horní i spodní linie, správné zaúhlení hrudních končetin, taktéž pánevních.

mezitřída
Assonance Mahagony Paw V1
maj: Kšírová Romana 26.12.2007
Fena silné kostry, samičí pohlavní výraz, výška 62 cm, osrstění standardní, fena v postoji i v pohybu bez výrazných hrubých vad, kromě volnější kůže pod krkem, přál bych feně ještě lepší prezentaci.
-----
Warien z Luhové seče V2
maj: Hybka Renata 29.7.2007
Fena středně silné kostry, samičí pohlavní výraz, výška 63 cm, samičí ale trochu lehčí hlava, méně pysku, horní linie by mohla být spáditější, správná spodní linie i zaúhlení končetin, praporce pánevních končetin světlejší odstín.

tř. pracovní
Iristra Chaton Jenny´s Irsal V1, CAC
maj: Hádková Marie 26.6.2007
Fena silné kostry, obdélníkového rámce, standardní osrstění a zbarvení, dobře připravená na výstavu, dobrá prezentace, hlava by mohla mít více pysku, správná horní i spodní linie, správné zaúhlení končetin.

tř. vítězů
Wictoria Becham z Arislandu V1, CAC, Národní vítěz, BOB
maj: Svobodová Lenka 27.2.2006
Elegantní fena silné kostry, s výbornou prezentací, dobře připravena na výstavu, standardní osrstění a zbarvení, v postoji a v pohybu bez výrazných vad, výborná mechanika pohybu.

 

 
     
              © 2000-2019 Český pointer a setter klub  
připravuji vyhledávání...