Český pointer a setter klub
Home Kontakty Tisk
 

Speciální výstava Kunratice, 20. 6. 2009

rozhodčí: Ing. František Šonka

 

Psi
mezitřída
Apolon Princ Mahagony Paw V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
maj: Hubertová Lenka
Středně silný pes s typickou hlavou, středně dlouhým krkem, výrazným kohoutkem, korektní horní i dolní linií, středně prostorným hrudníkem, bezvadná kvalita srsti, správné zaúhlení hrudních i pánevních končetin, prostorná mechanika pohybu, výborně se prezentuje v postoji i v pohybu.

tř. otevřená
Torino z Saturnii VD1
maj: Zahajský Pavel
Pes jemnější kostry, samičího výrazu, ušlechtilé jemné hlavy, středně dlouhým krkem, výrazným kohoutkem, mírně spáditým hřbetem, dobře nesená a nasazená oháňky, bohaté osrstění, dobrá mechanika pohybu.

Feny
tř. mladých
Ashley Punk Mahagony Paw V1, CAJC, BOB
maj: Šímová Lucie 26.12.2007
Fena středně silné kostry, ušlechtilé hlavy, delšího suchého krku, výrazného kohoutku, pevného mírně spáditého hřbetu, správně nasazené a nesené oháňky, středně hluboký hrudník, velmi dobrá mechanika pohybu.

mezitřída
Iristra Chaton Jenny´s Irsal V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
maj: Hádková Marie
Středně silná fena s typickou hlavou, středně silný suchý krk, správná horní i dolní linie, oháňka dobře nasazená, vysoce nesená, standardní osrstění, správná mechanika pohybu. Fena se dobře prezentuje v pohybu i v postoji.

tř. otevřená
Adelaide z Břevnovského vrchu VD2
maj: Havlová Lucie 25.3.2007
Fena jemnější kostry, ušlechtilé hlavy, středně dlouhého krku, výrazného kohoutku, pevného hřbetu, oháňka poněkud níže nasazená, středně hlubokého hrudníku, na svůj věk slabší osrstění, velmi dobrá mechanika pohybu.

Sea Princes Jenny´s Irsal V1 (bez titulu)
maj: Burešová Kateřina 11.3.2005
Fena silnější kostry, s typickou hlavou, středně dlouhým suchým krkem, korektní horní linie, prostorným hrudníkem a výrazným předhrudím, bohaté osrstění, na slechách světlejší zbarvení srsti, prostorná mechanika pohybu, správné předvedení v pohybu i v postoji.

 

 
     
              © 2000-2019 Český pointer a setter klub  
připravuji vyhledávání...